Tips

Hej!
Jenna Lerbacka heter jag och är 13 för tillfället.
På vardagarna går jag i skola i Korsholms Högstadium i 7D.
På kvällarna spelar jag fotboll i FC KoMu T-99.
Annars så spelar jag innebandy,fotograferar, är med mina vänner eller bara fjollar på nånstans.
Har ju som många andra både bra och dåliga perioder i livet så ibland kan det komma ledsna inlägg.
Nobody is perfect!
Nåja ni kan även följa mig på Instagram där jag heter jenna250599.
Jag hoppas att ni kommer att våga fråga om det är något ni undrar över!

"The worst pain for a women is when she smiles,just to keep the tears from falling and sleeps, so she doesn`t have to think about it" 

Links

Kategorier

Everyday Photo Entertainment Just girly things+ we3it Gästbloggning Dagar Deppande text Musik Politics/Society Tävlingar/Frågestund Önskeinlägg One direction33 nå text Skönhet Tech/Internet Tävlingar GIF

Tags

bad feelis first snowfall justgirlythings

RSS Feed bloglovin Follow with Bloglovin'

Friday 20 December 2013

Was written Fri 20 Dec 2013, 11:37 | Direct link  

Tuesday 12 November 2013













Was written Tue 12 Nov 2013, 18:13 | Direct link Photo  

Monday 12 August 2013

Was written Mon 12 Aug 2013, 14:58 | Direct link Photo  

Sunday 11 August 2013



Was written Sun 11 Aug 2013, 15:04 | Direct link Photo  

Sunday 16 June 2013

Was written Sun 16 Jun 2013, 22:53 | Direct link Photo